Перший всеукраїнський онлайн-конкурс ВИКОНАВЦІВ НА ПОЗДОВЖНІХ ФЛЕЙТАХ

АНАСТАСІЯ АРБУЗОВА-РОДИЧ

Народилася 1986 року у Львові. Закінчила Львівську національну музичну академію ім. М. В. Лисенка у класі сопілки Божени Корчинської (здобула ступіль магістра). Стипендіатка Міністра культури і народної спадщини Республіки Польща «GaudePolonia» (2012). Предметом стипендіальної програми було вдосконалення знання інтерпретації вокальної та інструментальної барокової музичної спадщини під керівництвом Марека Топоровського, професора Музичної академії ім. К. Шимановського в Катовіцах (Польща), та вдосконалення вокальної майстерності під керівництвом Матея Бартчака, професора цього ж ВНЗ.

Брала участь у курсах майстерності Богдана Шведа, Тетяни Польт-Луценко, Пола Есвуда, Марка Топоровського, Богдана Макаля, Петри Матейови, Еміла Сокача.

Здобула такі нагороди:

Є солісткою польсько-українського ансамблю «Trifolium» (музика давня і не тільки…) з яким концертує у Польщі, зокрема виступали на таких фестивалях:

З 2014 року до тепер працює викладачам відділу народних інструментів по класу сопілки у КзЛор «Львівський музичний коледж ім С.П.Людкевича»

Окрім того  реалізувала  проекти на фестивалях: