Перший всеукраїнський онлайн-конкурс ВИКОНАВЦІВ НА ПОЗДОВЖНІХ ФЛЕЙТАХ

АНДРІЙ ЯЦКІВ

Художній керівник Академічного інструментального ансамблю “Високий Замок” Львівської національної філармонії.

Лауреат республіканського конкурсу баяністів (Дрогобич, 1989р.) та всеукраїнського конкурсу виконавців на народних інструментах ім.А.Онуфрієнка (Дрогобич, 2007р., фах – сопілка).

Закінчив Львівську державну музичну академію ім. М.Лисенка по класу баяну у заслуженого діяча мистецтв, професора А.Онуфрієнка (1994), по класу оркестрового диригування у ст.викладача О.Мігунова (1994), по класу українських етноінструментів у заслуженого діяча мистецтв, професора М. Корчинського (1997). У 2006 р. закінчив асистентуру-стажування при ЛДМА ім. М.Лисенка у кл. професора М. Корчинського за фахом “українські етноінструменти”.

1997-1999 рр. співпрацював з театрами Staatstheater у м.Кассель та Deutsches Theater у м. Гьоттінген (Німеччина). 1995-2003рр. – голова асоціації діячів народно-інструментальної музики Львівського відділення Всеукраїнської музичної спілки. 2015-2019р. – заступник генерального директора з концертно-гастрольної діяльності Львівської національної філармонії.

Гастролював по Україні, Білорусі, Польщі, Сербії, Угорщині, Словаччині, Югославії, Австрії, Німеччині, Бельгії, Іспанії, Голландії та Канаді.

Як продюсер отримав відзнаку «Gremmy» (Голлівуд, США) за найкращий саундтрек 2019 р. (серіал «Чорнобиль», композиторка Hildur Guõnadóttir).

Тема моєї бесіди:
«Ідеальний етно- та еко-інструмент. Сольний та ансамблевий. Посопілкуємо?»